20% SLEVA. NENÍ NUTNÝ ŽÁDNÝ KUPÓN.

Blotters Zobrazit všechny produkty

Blotters

Showing 1–12 of 17 results

KUPUJTE LSD BLISTRY

Na RealChems.com můžete zakoupit blistry s různými formami substituovaného LSD. Máme jak ve formě individuálních dávkových plátků, tak v podobě listů LSD blistrů na prodej. Blistry jsou způsobem distribuce, který se využívá pro několik specifických sloučenin nazývaných Lysergamidy. Tyto chemikálie jsou naneseny na papírový podklad, tradičně nazývaný blotting paper, i když dnes jsou moderní varianty podstatně odlišné od historicky používaných metod.

Tyto listy papíru obsahují specifické modulované dávky lysergamidů absorbované do jejich vláken a mohou být použity jako efektivní prostředek distribuce pro experimenty, výzkum a laboratorní použití.

LSD Blistry jsou třídou výzkumných chemikálií, které zahrnují několik sloučenin známých pro svou aktivitu a interakci související s serotoninovými a dopaminovými drahami těla jako aktivní psychedelické a halucinogenní sloučeniny. Tyto sloučeniny jsou přirozeně amidy lysergové kyseliny a v této třídě je přítomno kolem 40 sloučenin.

 

SPECIFIKACE BLISTRŮ

Blistry jsou k dispozici na webu RealChems ve formě individuálních dávkových plátků a listů.

Chemikálie poskytované jako blistry jsou zajímavé pro vědeckou komunitu kvůli potenciální terapeutické aktivitě sloučenin pro poruchy související s serotoninovými a dopaminovými drahami těla.

Tyto chemikálie jsou známy tím, že interagují s signálními drahami těla a regulují akci serotoninu a dopaminu, což vede k modulaci cirkadiánního rytmu (spánkový-vzbuze­ný cyklus), nálady a hormonální aktivity a neurologické aktivity těla.

Blistry dostupné prostřednictvím webu RealChems jsou určeny pouze pro výzkumné účely a laboratorní použití k zkoumání terapeutických účinků příslušných sloučenin.

 

INFORMACE O BEZPEČNOSTI BLISTRŮ

Naše produkty Blistry jsou určeny pouze pro laboratorní použití a výzkumné účely. Tyto chemikálie nejsou hodnoceny jako bezpečné pro lidskou spotřebu. Společnost nepřebírá žádnou odpovědnost ani závazek za nesprávné použití těchto chemikálií koncovým uživatelem.

Nesprávné označování výzkumných chemikálií tak, aby obsahovaly standardní dávky pro lidskou spotřebu, není schváleno a je silně nedoporučováno.

Jako zákazník jste povinni zkontrolovat a potvrdit právní status zakoupených produktů ve vaší zemi a oblasti bydliště. Společnost nepřebírá žádnou odpovědnost za případné následky, které mohou vzniknout nákupem chemikálií omezených ve vaší zemi bydliště.

POKYN A ODPOVĚDNOSTNÍ PROHLÁŠENÍ LSD BLISTRŮ

Blistry můžete zakoupit online na webu RealChems. Podrobné informace naleznete v následujících často kladených otázkách (FAQ):

Blistry pro výzkum můžete pohodlně objednat na webu RealChems prostřednictvím jednoduchého e-commerce platformy.

Přijímáme různé plate

bní metody, včetně bankovních převodů, Western Union a kryptoměn jako je Bitcoin, Ethereum a další. Všechny náklady jsou přepočítány na hodnotu eur. V případě kryptoměn mohou fluktuace hodnoty konkrétních měn ovlivnit celkovou cenu vašeho nákupu.

Objednávky jsou odesílány ihned po zpracování platby. Pokud platby dorazí před 12:30 hod. středoevropského času, budou objednávky odeslány ještě tentýž den.

Produkty jsou odesílány z Nizozemska, od pondělí do pátku.

Naše produkty posíláme po celém světě s výjimkou Velké Británie, USA a Rakouska, kde není dostupná zásilka výzkumných chemikálií. Doprava CBD a dalších přírodních produktů je v těchto zemích podporována.

Kvůli povaze produktů dostupných na webu není podporován návrat.

Poštovné se může lišit podle místa doručení. Na stránce s objednávkou můžete vybrat způsob doručení podle vašich preferencí. V době objednávky mohou být aplikovány určité propagační nabídky, které se automaticky přiřadí k vaší objednávce.

Vše je o komunitě

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a zůstaňte ve spojení
(a získejte bonusovou 15% slevu na další objednávku!)
REWARD POINTS
 • Register Your Self and Earn
  10 Points
 • Umístěte objednávku a získejte body Earn 1 Body na každém 1.00 vynaložené
 • Refer Link
  Sdílejte tento odkaz a získejte odměnu pouze za jejich nákup.
 • Vydělávejte na nákupu někoho jiného
  Odměnou je : 20 Bod
 • image
  Použít body na celkový objem košíku

  Pravidlo převodu : 1.00 = 25 Bod

REWARD POINTS REWARD POINTS
Přejít nahoru