20% SLEVA. NENÍ NUTNÝ ŽÁDNÝ KUPÓN.

Fenetylaminy Zobrazit všechny produkty

Fenetylaminy

Zobrazuji všech 10 výsledků

Popis fenetylaminu

Fenetylamin patří do třídy chemikálií známých jako substituované fenetylaminy. Třída zahrnuje přibližně 70+ sloučenin, které pokrývají širokou škálu aktivit a aplikací a jsou známy jako halucinogeny, potlačovače chuti k jídlu, stimulanty centrálního nervového systému, antidepresiva, entaktogeny, dekongestanty a bronchodilátory nosu, vazopresory a antiparkinsonikum, mezi jinými.

Charakteristické sloučeniny zahrnují FMA, DOC a MAPB, přičemž nominální struktura se skládá z fenolového kruhu, aminokyseliny nebo jiné funkční skupiny spárované s určitým počtem atomů vodíku k vytvoření všech derivátových sloučenin.

Chemická třída také obsahuje mnoho endogenních hormonů, enzymů a proteinů, které jsou přirozeně přítomny v těle. Žádné dvě sloučeniny v třídě nemají stejný mechanismus účinku, ačkoli většina interaguje s centrálním nervovým systémem a rozkládá se do individuálních drah.

Fenetylaminy lze zakoupit online na webových stránkách RealChems za konkurenční ceny pro laboratorní použití a výzkumné účely.

Specifikace fenetylaminu

Fenetylaminy jsou k dispozici k nákupu na webovém obchodě RealChems ve formě pelet a prášků. Většina sloučenin přítomných v chemické třídě je rozpoznána jako neurotransmitery nebo psychedelické látky, které interagují s serotoninovými, dopaminovými a tryptofanovými drahami lidského těla. Pro výzkumné účely lze chemikálie v této třídě zkoumat pro jejich terapeutické účinky na psychologické a enzymatické poruchy. Některé látky jsou prokázány jako účinné při léčbě deprese, úzkosti a dalších neurodegenerativních onemocnění, jako jsou Parkinsonova choroba a Alzheimerova choroba.

Sloučeniny přítomné v této třídě jsou také známy svými psychoaktivními vlastnostmi a mohou působit jako halucinogeny s různou mírou síly od mírné po velmi silnou.

Chemikálie jsou také známy svou účinností při léčbě alergických reakcí a respiračních stavů v některých případech, s dostupnými podpůrnými daty.

Informace o bezpečnosti fenetylaminu

Naše produkty s fenetylaminem jsou určeny pouze pro laboratorní použití a výzkumné účely. Tyto chemikálie nejsou hodnoceny jako bezpečné pro lidskou spotřebu. Společnost nese nulovou odpovědnost nebo zodpovědnost za zneužití těchto chemikálií koncovým uživatelem.

Označování výzkumných chemikálií k zahrnutí standardních dávek pro lidskou spotřebu není schváleno a je silně odrazováno.

Jako zákazník jste povinni zkontrolovat a potvrdit právní stav zakoupených produktů ve vaší zemi a oblasti bydliště. Společnost nese nulovou odpovědnost za jakékoli následky, které by mohly vyvstat z nákupu chemikálií omezených ve vaší zemi bydliště.

Pokyny a vyloučení odpovědnosti pro fenetylamin

Můžete zakoupit fenetylaminové sloučeniny online na webových stránkách RealChems. Podívejte se na následující FAQ pro podrobné informace:

Přímo na webových stránkách RealChems můžete pohodlně objednat fenetylaminy pro výzkum prostřednictvím jednoduché e-commerce platformy.

Přijímáme více platebních metod, včetně Mastercard, Visa a Bitcoin. Všechny náklady jsou ekvivalentní s hodnotou eura. V případě kryptoměn mohou fluktuace hodnoty konkrétních měn o

vlivnit celkovou cenu vašeho nákupu.

Objednávky jsou odesílány ihned po zpracování platby. Pokud jsou platby přijaty před 12:30 středoevropského času, objednávky budou odeslány ještě tentýž den.

Produkty jsou odesílány z Nizozemska, od pondělí do pátku.

Naše produkty zasíláme globálně s výjimkou Velké Británie, USA a Rakouska, kde není k dispozici zasílání výzkumných chemikálií. Doručení CBD a dalších přírodních produktů je do těchto zemí podporováno.

Vzhledem k povaze produktů dostupných na webu není vrácení podporováno.

Náklady na dopravu se mohou lišit v závislosti na cílové destinaci. Na stránce s pokladnou si můžete vybrat způsob doručení podle svých preferencí. Určité promoční nabídky jsou také platné v době pokladny a mohou být automaticky přiřazeny k vaší objednávce.

Vše je o komunitě

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a zůstaňte ve spojení
(a získejte bonusovou 15% slevu na další objednávku!)
REWARD POINTS
 • Register Your Self and Earn
  10 Points
 • Umístěte objednávku a získejte body Earn 1 Body na každém 1.00 vynaložené
 • Refer Link
  Sdílejte tento odkaz a získejte odměnu pouze za jejich nákup.
 • Vydělávejte na nákupu někoho jiného
  Odměnou je : 20 Bod
 • image
  Použít body na celkový objem košíku

  Pravidlo převodu : 1.00 = 25 Bod

REWARD POINTS REWARD POINTS
Přejít nahoru