Způsoby přepravy

AIRMAIL (obyčejná pošta, standardní pošta) 4,99 € – Nesledovaná, nepojištěná, bez podpisu, rizikový způsob přepravy, který může trvat až 25 pracovních dnů v EU, 60 pracovních dnů a více mimo EU. K dispozici pouze pro objednávky v hodnotě do 50,- €.

TRACKED 9,99 € – 14,99 € – Sledované, pojištěné. Může trvat až 10 pracovních dnů, do většiny zemí EU, mimo EU není k dispozici.
!!!Vřele doporučujeme využít tento způsob, pokud je k dispozici!!!

POSTNLTRACKED € 3,50 – € 21,49 – Sledováno, nepojištěno, pouze pro vybrané země. Doručení může trvat až 15 pracovních dnů v rámci EU, 60 pracovních dnů mimo EU.

Zásady přepravy

AIRMAIL: ! Při této metodě se nenabízí žádné odškodnění ani přeposlání.

Jakmile zásilka opustí naše dveře, nemáme nad ní žádnou kontrolu. Letecká pošta je pouze vaše adresa a známky. Pokud však u vás po uplynutí stanovené doby není, dejte nám prosím vědět prostřednictvím e-mailu nebo chatu.

TRACKED: Pojištěné, s nárokem na reklamaci ztráty a opětovné zaslání.

Pokud je na sledování zásilky něco zdánlivě neobvyklého nebo pokud u vás není do 10 pracovních dnů, pak nám dejte vědět, budeme pro vás muset otevřít reklamaci. K tomu potřebujeme informovat kurýra o obsahu zásilky (k tomu potřebujeme váš souhlas). Jakmile získáme váš souhlas, máme pak 2 týdny na jeho přepravu, pokud se nám ho nepodaří v této době přepravit, pošleme ho znovu na náhradní adresu.
!!!Vřele doporučujeme použít tento způsob, pokud je k dispozici!!

POSTNLTRACKED: Nepojištěné, až 50% reship/obchodní kredit.

Jedná se o nepojištěnou variantu dopravy, nicméně pokud u vás nebude po 60 pracovních dnech, vyplatíme vám kompenzaci až do výše 50 % hodnoty objednávky. Můžeme zaslat na náhradní adresu (jednou), nebo vám vrátíme peníze v kreditu obchodu.

V rámci EU:

Maximální kompenzace 50 % hodnoty objednávky, bez omezení.

Mimo EU:

Max. hodnota kompenzace: 25,- €.
Hodnota objednávky 50,- až 125,- € – Max. hodnota kompenzace: 40,- €
Hodnota objednávky od 125,- € do 200,- € – Max. hodnota kompenzace: 70,- €
Hodnota objednávky 200,- až 250,- € – Maximální hodnota kompenzace: 110,- €.
Hodnota objednávky nad 250,- € – Maximální hodnota kompenzace: 150,- €

Výjimky/omezení:
Existují omezení na úrovni produktu a/nebo země. Pokud není během objednávky uvedena cenová nabídka, znamená to, že vybrané produkty nemůžeme do vybrané země určení zaslat.

Do Belgie nezasíláme žádné výzkumné chemikálie.

Do Francie zasíláme pouze výzkumné chemikálie 1D-LSD, 1V-LSD a 1cP-LSD.

Do Spojeného království nezasíláme žádné výrobky.

Do USA nezasíláme žádné výrobky.

Pozor: Za zásilky na Kanárské ostrovy neposkytujeme žádnou náhradu!!

Pozor: Do Itálie zasíláme zásilky leteckou poštou (nepojištěné) při objednávkách do 100 €. Pro nákup navštivte stránku “Dostupné do Itálie“.

VRÁCENÍ PENĚZ:

Vzhledem k povaze našich výrobků nepřijímáme vrácení zboží. Všechny objednávky jsou konečné. Buďte prosím trpěliví, zatímco je váš balíček na cestě. K naší hluboké lítosti nemůžeme ovlivnit provoz poštovních služeb.

MINIMÁLNÍ ÚTRATA PRO DOPRAVU ZDARMA

SLEDOVANÉ: 200,- €
POSTNLTRACKED Nizozemsko a Německo: € 150,-
POSTNLTRACKED (mimo Nizozemsko a Německo) : € 250,-

Skrytý

Naše výrobky jsou dodávány v zapečetěných mylarových fóliových sáčcích, které chrání materiál až do jeho použití. Co se týče utajení, dodáváme naše skvrny ve vakuově uzavřených mylarových sáčcích. Pokud jde o ostatní formy, jako jsou pelety a prášky, dodáváme je v sáčcích Ziplock. Všechny výrobky jsou správně označeny, ale na vnějším obalu není uveden žádný odkaz na chemický název nebo Realchems. Máme vynikající utajení, ale pro konkrétní informace nám prosím napište na info@realchems.net.

U všech zásilek je pro nás hlavní prioritou utajení a neporušenost produktu, výzkumné chemikálie vždy zasíláme odděleně od ostatních položek (například produktů CBD a zboží) a v tolika baleních, kolik je potřeba.

Více informací

Všechny objednávky jsou původně odesílány z Nizozemska.

Odesíláme od pondělí do pátku. Snažíme se odesílat zásilky co nejrychleji a zákazníci mohou očekávat, že objednávky budou odeslány do dvou pracovních dnů po obdržení platby.

V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností nám neváhejte napsat na e-mail info@realchems.net a my se vám co nejdříve ozveme.

REWARD POINTS
 • Register Your Self and Earn
  10 Points
 • Umístěte objednávku a získejte body Earn 1 Body na každém 1.00 vynaložené
 • Refer Link
  Sdílejte tento odkaz a získejte odměnu pouze za jejich nákup.
 • Vydělávejte na nákupu někoho jiného
  Odměnou je : 20 Bod
 • image
  Použít body na celkový objem košíku

  Pravidlo převodu : 1.00 = 25 Bod

REWARD POINTS REWARD POINTS
Přejít nahoru